-Arka bahçesi çok keyifli, servis başarılı, cunda ayvalık mutfağının en başarılı mezelerini bulabilirsiniz. Nezih bir ortamda rakı keyfi için favori mekanım.(Hamza Köfteci)

-Mezelri gayet lezzetli. Fiyat performans oranı gayet yüksek. Baby enginarına bayıldık. Sakin ve kaliteli bir akşam yemeği için ideal.(Berk Özel)

-Mutfak başarılı. Mezeler taze ve iyi. Fiyat makul. Servis temiz ve hızlı. Konum sakin.(Cüneyt Yasan)

-İstanbul’un en lezzetli ege mutfağının ve deniz ürünlerinin en güzelini bulacağınız ender mekanlarından biri. İstanbul Anadolu yakasında merkezi ulaşımı konuksever personeli ve lezzetli mutfağı ile size ve dostlarınıza keyifli zaman geçirmek için gözü kapalı tavsiye ederim. (onur Ercoşkun)

-Fiyat / Performans çok başarılı. Mezeler iyi. Ara sıcaklar çok iyi. Özellikle Lokum u denemelisiniz. Ortam son derece nezih, servis çalışanları ilgili.(Bora Özdemir)
-Mezeleri mükemmel. Çok iyi oldu bu bölgedeki varlığı. Personel çok ilgili ve güler yüzlü. Fiyatları da çok hesaplı.(Fatih Akıncı)
-Mezelerini çok beğendim. Garsonlar çok ilgili ve yardımcı. Çocuk için küçük bir oyun alanı var. Bakıcı abla da mevcut.(Barış Ülünçer)
-Mezeler mükemmel (Hakan Hepsabuncular)
-Mezeler, balıklar , deniz ürünleri harika. Servis deseniz, mükemmel.(Burak Tekelioğlu)
-Keyifli bir mekan. Yemekler güzel. Ortam güzel. Fiyatlar makul. (Erdal Akgül)